Doskonały nocleg na ferie zimowe – Apartament Podczerwone

Podczerwone, w której znajduje się uroczy apartament zapewni Ci komfort i relaks, a także dostęp do licznych atrakcji, które sprawią, że zimowe wakacje będą niezapomnianym czasem dla Twojej rodziny podczas zimowego pobytu.

Podczerwone to urokliwa wieś, która zaprasza swoich gości do odkrywania piękna górskiej scenerii i tradycji podhalańskiej. Wspaniałe widoki, świeże powietrze i możliwość aktywnego spędzenia czasu sprawiają, że ten nocleg uwielbiany jest przez turystów z całej Polski i zagranicy, o czym świadczą opinie naszych wspaniałych gości. Zimowy wypoczynek, który będzie wyjątkowy czas pełen radości, aktywności i relaksu. Zarezerwuj już dziś, nim rozpoczną się ferie. Czekają na Ciebie narty na różnych stokach, lodowisko, malownicze trasy do narciarstwa biegowego w Kościelisku, wspaniałe Termy Chochołowskie oraz urokliwe spacery po dolinach Chochołowskiej czy Kościeliskiej.

Witów Ski 1
Witów Ski 2

Narty, stoki nieopodal Apartamentu Podczerwone

Gdy myślimy o zimowych atrakcjach na Podhalu, to z pewnością narciarstwo jest jedną z pierwszych rzeczy, która przychodzi na myśl. W bliskim sąsiedztwie Apartamentu Podczerwone znajduje się ośrodek narciarski Witów-Ski (ok. 8km). To doskonałe miejsce, aby rozpocząć naukę jazdy na nartach dla dzieci, ponieważ oferuje łagodne trasy dla początkujących. Dla bardziej zaawansowanych narciarzy jest również stok nieco trudniejszy. stoki nieopodal to Małe Ciche czy niezwykle popularna w sezonie Kotelnica Białka Tatrzańska.

Łyżwy, lodowisko w Czarnym Dunajcu

Jeżeli ktoś podczas zimowej przerwy chciałby pojeździć na łyżwach, warto odwiedzić lodowisko w pobliskim Czarnym Dunajcu. To świetna okazja do poprawienia umiejętności na lodzie i miło spędzonego czasu z całą rodziną. Dojazd z naszego apartamentu, z miejscowości Podczerwone zajmie Ci około 5 minut. Narty biegowe, biegówki w Kościelisku Dla miłośników narciarstwa biegowego, Podhale oferuje wiele malowniczych tras do uprawiania tej aktywności. Zaledwie 20 minut od  obiektu Apartament Podczerwone można znaleźć trasy, które pozwolą na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu – a doskonałym do tego miejscu jest trasa Kościelisko – Kiry.

Termy Chochołowskie – nocleg blisko wypoczynku i relaksu

Po pełnym wrażeń dniu na stokach lub lodowisku, zadbajcie o odrobinę relaksu w Termach Chochołowskich. To nowoczesny kompleks termalny z bogatą ofertą basenów, saun i jacuzzi. Dzieci będą zachwycone strefą wodną, a rodzice z pewnością znajdą coś dla siebie, aby zrelaksować się i zregenerować siły. Termy z naszego obiektu opisaliśmy w artykule - Termy Chochołowskie z Apartamentu Podczerwone.

Termy Chochołowskie

Spacery po dolinach Chochołowskiej i Kościeliskiej

Dolina Chochołowska: Ta malownicza dolina słynie z zachwycających widoków i nieskażonej przyrody. Spacerując jej ścieżkami, można podziwiać majestatyczne szczyty Tatr, które otaczają dolinę. Dzieci będą zachwycone możliwością obserwowania różnorodnych gatunków ptaków oraz odkrywania śladów charakterystycznych dla regionu zwierząt.

Dolina Chochołowska zima
Zobacz nasz wpis o Dolinie Chochołowskiej z rodziną

Dolina Kościeliska: To kolejna fascynująca dolina, której urok przyciąga wielu turystów - zwłaszcza w sezonie zimowym. Wycieczka przez Dolinę Kościeliską to prawdziwa uczta dla oczu. Na trasie można napotkać malownicze wodospady, skały, a także rosnące na stromych zboczach lasy. Dla dzieci to nie tylko szansa na kontakt z naturą, ale także możliwość poznania tajemniczego i fascynującego świata gór.

Dolina Kościeliska zima
Dolinę Kościeliską opisaliśmy również w tym artykule

Kalendarz ferii zimowych 2023/2024 - kiedy rozpoczną się ferie?

Dowiedz się kiedy Twoje województwo rozpoczyna ferie w Polsce. Zobacz terminy ferii w poszczególnych województwach:
  • 15 – 28 stycznia 2024 - dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie.
  • 22 stycznia – 4 lutego 2024 - podlaskie, warmińsko-mazurskie.
  • 29 stycznia – 11 lutego 2024 - lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie.
  • 12 – 25 lutego 2024 - kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie,

Nocleg, apartament na ferie zimowe – blisko Term i stoków narciarskich

Rodzinne ferie na Podhalu w Apartamencie Podczerwone to nie tylko aktywny wypoczynek, ale także niepowtarzalna okazja do wspólnego spędzenia czasu, cieszenia się pięknem górskiej przyrody i tradycyjnej gościnności. Rezerwuj już dziś - zanim rozpoczną się ferie i zanurz się w niepowtarzalnym klimacie Podhala wraz z całym zaproszeniem!